Documenten versturen via e-mail? Dat kan beter…

Bij PM Networking geloven wij dat veiligheid begint bij de basis. In een tijd waarin cybercrime en datalekken steeds vaker voorkomen, is het cruciaal om documenten niet zomaar meer via e-mail te versturen. Denk bijv. aan gevoelige klantgegevens, contracten of medische informatie, een kleine fout kan grote gevolgen hebben.

Daarom zetten wij in op 24Vault: een zelf ontwikkeld platform waarmee je documenten veilig, gecontroleerd en versleuteld kunt delen. Geen gedoe met bijlages, geen risico op verkeerde ontvangers, wél grip op je data!

– Voorkom menselijke fouten
– Bescherm tegen cyberaanvallen
– Voldoe aan privacywetgeving

Veilig werken is niet alleen een IT-kwestie, het is een mindset. En met tools zoals 24Vault maken wij die mindset praktisch én haalbaar.

Wil je weten hoe wij dit inzetten voor onze klanten? Of ben je benieuwd hoe jouw organisatie veiliger kan werken? Wij denken graag met je mee! Je kunt ook alvast een kijkje nemen op https://www.24vault.nl

Andere artikelen

9 juli

Zon, zee… en cybersecurity: waarom de zomervakantie het moment is om na te denken over jullie langetermijnvisie

16 april

Onze laatste Nieuwsbrief, omdat je alles over PM wilt weten!

23 september

Wat je niet hebt, kun je ook niet verliezen